MKS Ryglice przywozi 3 punkty z Ciężkowic

Trwa dobra passa ryglickich siatkarzy MKS-u. Po zwycięstwie w pierwszej kolejce z Aktywnymi Łopuszna, tym razem podopieczni trenera Stańczyka wygrali na wyjeździe z Orłem Ciężkowice 3:0.

W pierwszym secie na parkiecie dominowali siatkarze MKS-u, którzy wygrali pewnie do 16. Miejscowi podrażnieni takim przebiegiem meczu zaczęli grać lepiej, a losy kolejnych odsłon ważyły się w końcówkach. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali rygliczanie, którzy mogli świętować drugie zwycięstwo w sezonie. Po dwóch kolejkach z kompletem punktów i bez straty seta siatkarze MKS-u zajmują fotel lidera rozgrywek. Drugi w tabeli zespół z Słopnic ustępuję nam stosunkiem małych punktów.

W najbliższym spotkaniu drużyna MKS Ryglice podejmuje w własnej hali Sokoła Tuchów. Derbowy pojedynek zaplanowano na sobotę 22 listopada. Więcej o meczu wkrótce na naszym portalu.

ORZEŁ Ciężkowice ? MKS Ryglice 0:3 (16:25, 22:25, 27:29)

Skład: Marek Skrobot, Piotr Jachym, Sebastian Janiec, Michał Wiśniowski, Kamil Nalepka, Jakub Nalepka (libero), Grzegorz Zegar, Piotr Burnat, Paweł Gawron. Trener: Konrad Stańczyk

Pozostałe wyniki II kolejki oraz tabela IV ligi mężczyzn:

SOKÓŁ Tuchów ? SKS Słopnice 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
AKTYWNI Łopuszna ? DUNAJEC Nowy Sącz 0:3 (9:25, 11:25, 6:25)
GSKS Laskowa ? DALIN Myślenice 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)

8. AKTYWNI Łopuszna 2 0 0-6 69:150

Nie doszedł do skutku wyjazdowy mecz siatkarek MKS Ryglice z Ogniwem Piwniczna. Spotkanie zostało przełożone na 7.12.