wtorek, 19 październik 2021 16:50

Konkurs "Bezpieczne wakacje" w powiecie dębickim

Napisał

Dzisiaj komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2021”, na który wpłynęło kilkadziesiąt prac uczniów szkół podstawowych. Najlepsze prace będą reprezentować powiat dębicki w finale wojewódzkim.

Przedmiotowy konkurs plastyczny jest jedną z form promowania bezpiecznego zachowania młodzieży, ograniczania przestępczości i demoralizacji. Głównym celem jest uwrażliwienie młodych ludzi na właściwe zachowania w codziennych sytuacjach życiowych.

Do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy nadesłano kilkadziesiąt prac plastycznych, które przedstawiały m.in. bezpieczny pobyt nad wodą, zagrożenia płynące z internetu, bezpieczeństwo na drodze i w miejscu zamieszkania. Komisja w składzie: Mariola Zając, Magdalena Daniek - Galeria Sztuki MOK, z ramienia policji funkcjonariuszka z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii - sierż. sztab. Magdalena Baran oraz policjantki z Rewiru Dzielnicowych asp. Marta Sumień, mł. asp. Agnieszka Ciurkot. Najlepsze prace wezmą udział w finale wojewódzkim.

Wśród laureatów znaleźli się m.in.: 
 
w kategorii wiekowej 6-9 lat III miejsce – Zuzanna Drąg - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

w kategorii wiekowej 13-15 lat II miejsce – Paweł Zima – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej oraz III miejsce – Natalia Podrazik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej

Inf.: Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

Czytany 96 razy
Odsłon artykułów:
15686338

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…