środa, 15 czerwiec 2016 09:55

Sukces „ORLIKÓW” MOSiR Tuchów

Napisała

W okresie od 16.04. do 11.06. 2016r. zgłoszona do Turnieju Piłki Nożnej DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2016, drużyna MOSiR-u Tuchów wywalczyła wysokie trzecie miejsce.

W kategorii U -11 rocz. ur.2005 do zawodów zgłosiło się 29 zespołów, które otrzymały nazwy reprezentacji różnych krajów. Nasza drużyna wystąpiła jako Francja. Po rozgrywkach eliminacyjnych uplasowaliśmy się w tabeli na czwartym miejscu.

W dniu 11.06. odbyły się rozgrywki finałowe systemem pucharowym, w których uczestniczyły wszystkie zespoły (29), rozstawione z wcześniejszych eliminacji. Porażka była równoznaczna z odpadnięciem z zawodów. Drużyna Francji pokonała Hiszpanię 12:0, Turcję 4:0, w ćwierćfinale Anglię 3:0 i w półfinale Uległa Irlandii 1:2. W meczu o 3 miejsce zwyciężyła Argentynę 3:2 zajmując trzecią lokatę.