poniedziałek, 08 sierpień 2016 08:28

Strażacki Turniej Piłki Plażowej

Napisał

7 sierpnia w Lubczy został rozegrany Amatorski Strażacki Turniej Piłki Plażowej. Najlepszą spośród 12 drużyn okazała się OSP Nowe Żukowice.

Na nowe boisko siatkówki plażowej w Lubczy wstawiło się 12 drużyn OSP z regionu: Bielowy, Ilkowice 1, Ilkowice 2, Nowe Żukowice, Kowalowa 1, Kowalowa 2, Joniny, Zalasowa, Wola Lubecka, Lubcza, Ujazd, Skrzyszów. W finale OSP Nowe Żukowice zwyciężyły z OSP Zalasowa 2:0, a OSP Bielowy pokonały OSP Kowalowa 1 2:1. Ostatecznie, kolejne, najwyższe miejsce zajęły: Nowe Żukowice, Zalasowa, Bielowy, Kowalowa 1. Najlepszym zawodnikiem został Jacek Klich OSP Nowe Żukowice. Sędzią zawodów był Jakub Marcinek. Oprócz medali i dyplomów, wszystkie drużyny wylosowały nagrody.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorem Amatorskiego Strażackiego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej była OSP KSRG Lubcza. Zawody zostały zorganizowane dzięki sponsorom i zaangażowaniu wielu osób.

Zapowiedź wydarzenia: Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

Patronem medialnym wydarzenia jest Lokalny portal informacyjny Ryglice-okolice.pl