Prezentujemy listę uczniów szkół podstawowych i gimnazjów okolicy, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w kilkunastu przedmiotowych konkursach szkolnych tzw. olimpiadach szkolnych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Lista zwycięzców zostanie opublikowana po zakończeniu wszystkich konkursów.
Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego małopolskich konkursów dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017
Konkurs humanistyczny
Grzyb Nikoletta, Siemek Aleksandra, Stepek Wiktoria, Zegar Martyna Szkoła Podstawowa nr 1 w Szynwałdzie
Klecza Szymon Szkoła Podstawowa w Ładnej
Lasota Aleksandra Szkoła Podstawowa w Kowalowej
Niziołek Monika Szkoła Podstawowa w Olszynach
Różycki Jakub Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Tuchowie
Zegar Patrycja Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej
Matematyka
Dłuska Emilia Szkoła Podstawowa w Szerzynach
Król Michał Publiczna Szkoła Podstawowa w Bistuszowej
Nowak Michał Szkoła Podstawowa w Kowalowej
Język angielski
Baran Julia, Wiejacka Julita Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Basik Gabriela Szkoła Podstawowa w Łękawicy
Kaczor Oliwia Szkoła Podstawowa w Karwodrzy
Kawa Gabriela, Korus Kinga Szkoła Podstawowa nr 1 w Skrzyszowie
Mirek Zofia Szkoła Podstawowa w Łękawicy
Niziołek Kamil Szkoła Podstawowa w Kowalowej
Siemek Aleksandra Szkoła Podstawowa nw Szynwałdzie
Szymczak Michael, Zegar Patrycja Szkoła Podstawowa w Zalasowej
Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego małopolskich konkursów dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017
Język polski
Bednarz Gabriela, Bułat Wioletta, Duda Natalia, Jodłowska Julia, Sus Jagoda Zespół Szkół w Ryglicach
Furtak Krystyna Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli
Grzenia Julia Publiczne Gimnazjum w Siedliskach
Iwan Gabriela, Jop Aneta, Magdziarczyk Szymon, Stańczyk Monika Gimnazjum w Szynwałdzie
Niziołek Karolina Gimnazjum w Olszynach
Matematyka
Sus Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ryglicach
Zbylut Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Jodłówce Tuchowskiej
Historia
Iwan Gabriela, Kopacz Konrad, Mącior Julia, Stańczyk Monika Gimnazjum w Szynwałdzie
Jodłowska Julia Zespół Szkół w Ryglicach
Biologia
Kozioł Natalia Publiczne Gimnazjum w Skrzyszowie
Malina Maria, Mastyj Jakub, Słomska Brygida Gimnazjum w Ołpinach
Wojtanowska Karolina, Lisiak Patrycja, Mazurkiewicz Wojciech Publiczne Gimnazjum w Tuchowie
Gieniec Weronika Publiczne Gimnazjum w Jodłówce Tuchowskiej
Mącior Julia Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie
Sereda Dominik, Lisak Wiktoria Zespół Szkół w Ryglicach
Kiwior Jakub, Kwiek Tomasz, Ciapraga Gabriela, Michoń Beata Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli
Kawa Aleksandra, Golec Aleksandra, Peca Joanna Publiczne Gimnazjum przy ZSZ-P w Zalasowej
Pawluś Izabela, Gotfryd Hubert, Sikora Karolina Publiczne Gimnazjum w Czermnej
Pyznarska Gabriela Publiczne Gimnazjum w Lubczy
Wantuch Natalia, Rąpała Krystian, Rąpała Klaudia Gimnazjum w Olszynach
Geografia
Buś Hubert, Skruch Patrycja Publiczne Gimnazjum w Skrzyszowie
Dziuban Aleksandra, Karaś Kamil Gimnazjum w Zespole Szkół w Olszynach
Furtak Krystyna Zespół Szkoły Podstawowej w Pogórskiej Woli
Gąsior Rafał, Sikora Karolina Publiczne Gimnazjum w Czermnej
Golec Aleksandra Publiczne Gimnazjum przy ZSz-P w Zalasowej
Górski Łukasz,Ryczek Łukasz Publiczne Gimnazjum Szerzyny
Magdziarczyk Szymon Gimnazjum w Szynwałdzie
Sus Jakub Publiczne Gimnazjum w Ryglicach
Chemia
Duda Natalia,Skruch Aleksandra Zespół Szkół w Ryglicach
Gawryał Dominik Zespół Szkół w Karwodrzy
Mącior Julia Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie
Stanula Sonia, Stężowski Mateusz Gimnazjum w Ołpinach
Język angielski
Furtak Krystyna Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli
Hoim Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Skrzyszowie
Jop Aneta, Mącior Julia Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie
Moździerz Aleksandra Zespół Szkół w Tuchowie
Język niemiecki
Karwat Karolina Gimnazjum w Zespole Szkół w Tuchowie
Skruch Patrycja Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzyszowie
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Część projektowa:
Rafał Chwistek,Wojciech Mazurkiewicz, Karolina Wojtanowska Zespół Szkół w Tuchowie
Wiktoria Lisak Publiczne Gimnazjum w Ryglicach
Michał Miś Gimnazjum w Skrzyszowie
Część testowa:
Rafał Chwistek,Wojciech Mazurkiewicz, Karolina Wojtanowska Zespół Szkół w Tuchowie
Michał Gęza Publiczne Gimnazjum w Lubczy
Wiktoria Lisak Publiczne Gimnazjum w Ryglicach
Michał Miś Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie