sobota, 22 lipiec 2017 09:18

Inwestycje w gminie Pilzno

Napisał

W czasie wakacji wykonywane są remonty w szkołach, a także inne inwestycje na terenie gminy Pilzno.

W czasie wakacji wykonywane są remonty w szkołach gminy Pilzno. Rozpoczęto prace w podpiwniczeniu szkoły w Zwierniku, gdzie powstanie sala do gry w tenisa stołowego i odnowione szatnie. W Słotowej trwa remont sal lekcyjnych oraz korytarza na piętrze budynku szkoły. Z kolei w szkole Łękach Dolnych wykonywane jest odwodnienie budynku i remont schodów.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie przyznał dotację w kwocie do ok. 73,2 tys. zł na wykonanie termodernizacji budynku OSP w Jaworzu Dolnym.

W Bielowach wykonywane jest obecnie asfaltowanie dróg dojazdowych do miejscowych posesji. Prace te związane są z zabezpieczeniem osuwiska, które będą kosztować 1,4 mln złotych. Gmina pozyskała na ten cel 100-procentowe dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Czytaj także: Bieżące inwestycje gminy Pilzno.

W ostatnich dniach podpisano umowę z wykonawcami dużej inwestycji w Pilźnie. Dwie firmy zbudują 18 km kanalizacji. Czytaj także: Miliony na kanalizację.

Foto: Szkoła w Słotowej

Czytany 999 razy
Odsłon artykułów:
13493511

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…