poniedziałek, 04 czerwiec 2018 14:13

Wypadek w Pogórskiej Woli i w Nowodworzu

Napisał

W ciągu ostatnich dni na drogach Tarnowa i regionu tarnowskiego policjanci ruchu drogowego angażowani byli do 2 wypadków w którym ucierpiały 2 osoby.

Jeden z nich miał miejsce w Nowodworzu w sobotę około godziny 22:30. Kierujący motocyklem, 19-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego przewożąc pasażera, 16-letnią mieszkankę powiatu tarnowskiego z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przystanek autobusowy. W wyniku tego wypadku pasażerka złamała rękę, natomiast motocyklista złamał nogę. Motocyklista jak i jego pasażerka – trzeźwi. Kierowca stracił prawo jazdy, natomiast okoliczności wypadku wyjaśni postępowanie przeprowadzone przez specjalistów z zakresu wypadków drogowych Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Dziś na ranem miało miejsce kolejne bardzo groźne zdarzenie drogowe. Na drodze krajowej DK94 w Pogórskiej Woli około godziny 4:00 kierujący samochodem volvo, 48-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym. Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wykroczenie w ruchu drogowym, ponieważ ucierpiał jedynie kierowca samochodu osobowego, pozostali jego uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. W tym miejscu utrudnienia trwały do wczesnych godzin rannych.

Ponadto tarnowska drogówka odnotowała w ubiegłym tygodniu w sumie 67 kolizji drogowych, udaremniono dalszej jazdy 30 nietrzeźwym kierującym.

Info: KMP w Tarnowie

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 1980 razy
Odsłon artykułów:
13619493

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…