niedziela, 30 grudzień 2018 12:49

Dwie osoby zginęły w wypadku w Porębie Radlnej

Napisał

W niedzielę w nocy dwie osoby poniosly śmierć w wyniku wypadku drogowego w Porębie Radlnej.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 30 grudnia po godzinie 1. Na drodze wojewódzkiej nr 977 w miejscowości Poręba Radlna kobieta w wieku 30 lat jadąca w kierunku Tuchowa, straciła panowanie nad pojazdem, który wpadł w rów i uderzył dachem w przydrożne drzewa. W czasie zdarzenia padał deszcz.

W wyniku wypadku dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu tarnowskiego, którzy podróżowali BMW w wieku 32 i 34 lat, poniosło śmierć.. Kierowca nie poniósł obrażeń, trzeci pasażer - 25-latek z obrażeniami ciała trafił do tarnowskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do szpitala trafiła także przybyła na miejsce zdarzenia osoba z rodziny zmarłego, która zasłabła.

Na miejscy pracowały jednostki straży z Koszyc Małych oraz PSP Tarnów, policja i karetki pogotowia. Strażacy musieli wyciąć dach pojazdu, aby wydobyć pasażerów.

Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca nie pił alkoholu. Kobieta została zatrzymana i odpowie przed tarnowskim sądem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowych.

Kilka godzin wcześniej na tarnowskim odcinku autostrady w rejonie węzła Wierzchosławice kierujący samochodem skoda uderzył w poprzedzający samochód toyota, a następnie wjechał do rowu melioracyjnego. W wyniku tego wypadku pasażer skody, 44-letnia kobieta trafiła do tarnowskiego szpitala z urazem kręgosłupa.

Tarnowscy policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych, zmniejszenie prędkości oraz stosowanie odpowiednich świateł.”

Foto, info: KMP w Tarnowie, inne

Czytany 4424 razy
Odsłon artykułów:
13336880

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…