poniedziałek, 28 styczeń 2019 18:59

Śmiertelny wypadek w Porębie Radlnej

Napisał

W minionym tygodniu na drogach garnizonu tarnowskiego m.in. doszło do wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosła śmierć.

Najtragiczniejsze zdarzenie drogowe miało miejsce w sobotę wieczorem. Około godziny 22 na drodze wojewódzkiej W977 w Porębie Radlnej, kierowca osobowej toyoty, 26-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego potrąciła 46-letnią pieszą.

Z wstępnych informacji wynika, że kobieta siedziała na jezdni. Szybkie udzielenie pomocy oraz przewiezienie do tarnowskiego szpitala nie pomogło uratować kobiety, która dwie godziny później zmarła. Okoliczności tego zdarzenia badają teraz policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Inne zdarzenia minionego tygodnia:

Tylko w piątek w odstępie kilku godzin tarnowski odcinek autostrady był zablokowany oraz wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu z powodu dwóch jak się okazało niegroźnych kolizji. Trudne warunki atmosferyczne zmuszają kierowców do zmniejszenia prędkości. Policjanci dodatkowo apelują o zwiększenie odległości pomiędzy pojazdami.

Tylko w zeszłym tygodniu w regionie tarnowskim odnotowano 45 kolizji drogowych. Tarnowska policja zatrzymała 24 nietrzeźwych kierowców, odebrano w tym czasie 10 praw jazdy.

Info: KMP w Tarnowie

Czytany 1450 razy
Odsłon artykułów:
13336924

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…