środa, 20 luty 2019 12:19

Sukcesy szkolne

Napisał

Wysokie wyniki uzyskali uczniowie szkół gminy Ryglice w zawodach sportowych i konkursie szkolnym.

W Krakowie w turnieju International Judo League tuchowscy judocy pod okiem trenerów Krzysztofa Guta i Marka Srebro wywalczyli 8 krążków. Justyna Burza z Zalasowej wywalczyła brązowy medal.

W Zalasowej odbyły się zawody w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - etap gminny dla klas VIII i III gimnazjum. Najwyższe pozycje wśród dziewcząt zajęły: 1. Zalasowa, 2. Wola Lubecka, 3. Ryglice. Z kolei najlepsze drużyny chlopców to: 1. Ryglice, 2. Zalasowa, 3. Joniny.

W Zalasowej odbył Finał Powiatu Tarnowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Najlepsze okazały się następujące drużyny: 1. Zawada, 2. Zalasowa, 3. Tuchów, 4. Niedomice.

Wysokie wyniki uzyskali uczniowie z ZSP w Zalasowej w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny 2018.

Info: ZS-P Zalasowa