sobota, 13 lipiec 2019 13:16

Publikacje promujące gminę Ryglice

Napisał

Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn podpisał umowę o dofinansowanie kwotą prawie 24,5 tys. zł zadania pn. Promocja dziedzictwa lokalnego gminy Ryglice poprzez wydanie czterech publikacji".

Całość zadania kosztować będzie prawie 51 tys. zł. Za tę kwotę wydane zostaną 3 albumy promujące gminę Ryglice: "Cztery pory roku w gminie Ryglice", "Zabytki w gminie Ryglice", "Gmina Ryglice wczoraj i dziś" oraz płyta CD z nagraniem kapeli ludowej "W Kuźni u Kowala". Publikacje te ukazywać będą bardzo szeroki wachlarz zasobów dziedzictwa gminy Ryglice, od przyrody, poprzez zabytki, kulturę, zwyczaje gminy i Pogórza, co wyraźnie wpłynie na wzmocnienie potencjału społeczno-gospodarczego regionu.

Jak informuje Paweł Augustyn, "to kolejny krok w szerokiej promocji gminy Ryglice, który z pewnością pozwoli na jej dostrzeżenie przez turystów spoza terenu powiatu tarnowskiego. Naszym celem na najbliższą przyszłość jest wydanie przewodnika audiowizualnego po Pogórzu, promocja kolejnych kapel ludowych oraz wytyczenie nowych i odpowiednie oznakowanie istniejących szlaków turystyki pieszej i rowerowej".

Fotografia jednego z autorów fotografii: Dariusz Tyrpin - Tyrpinfotografia

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Czytany 585 razy
Odsłon artykułów:
13494641

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…