W niedzielę 23 czerwca w Ryglicach odbędzie się Święto Drzewiarza i Leśnika połączone z Biegiem Drwala i odbywającym się już od 16 lat Sobótkowym Świętem Młodości. 

Na wysokości 434 m n.p.m. spotkali się mieszkańcy regionu, aby we wspaniałej atmosferze miło spędzić sobotnie, upalne popołudnie i wieczór.

W słoneczne, sobotnie popołudnie przy Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie miał miejsce kolejny Piknik w Tuchowie.

W Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej odbyło się I Powiatowe Święto Rodziny „U Matki”, połączone z VIII Sanktuaryjnym Festynem Rodzinnym.

Nie jesteś ubezpieczony w KRUS? Nic nie szkodzi. Możliwa jest pomoc.

Niezależnie w jakim celu korzystamy z roweru, to poruszając się tym pojazdem należymy do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Biskup tarnowski Andrzej Jeż wręczył nominacje 21 nowym księżom proboszczom i dwóm rektorom. 1 września zostanie bowiem utworzony nowy rektorat w Cichawce. Zmiany są także w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie.

Klub Sportowy KS Ryglice otrzymał wsparcie finansowe w kwocie 10 tys. zł w ramach środków z programu "Klub" realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Przed nami, kolejne czuwanie młodzieżowe z cyklu „Droga wewnętrzna”. Odbędzie się ono 5 lipca, podczas Wielkiego Odpustu Tuchowskiego.

Wszystkie kluby sportowe z gminy Skrzyszów otrzymały dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu KLUB 2019 r.

Strona 1 z 272
Odsłon artykułów:
13336886

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…