W poniedziałek, 30 stycznia odbyła się LXIII sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Podczas XI Koncertu Charytatywnego w Skrzyszowie zebrano kwotę blisko 12,5 tys. w przeliczeniu na jedną z sześciu potrzebujących osób.

Na przełomie roku został wyremontowany zniszczony parkiet w sali balowej Pałacu pod Dębami w Zalasowej.

Mimo złej pogody nie zabrakło dziś mieszkańców i samorządowców powiatu dębickiego, którzy przybyli pod cegielnię w Dębicy, by oddać cześć pamięci rodaków rozstrzelanych tutaj 79 lat temu przez niemieckiego okupanta.

W styczniu odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Józef Gawron - Wicemarszałek Województwa Małopolskiego wręczył akty nominacji członkom Rady.

O prawach dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną mówił podczas konferencji w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, który był prelegentem, a zarazem patronem wczorajszego wydarzenia.

W Domu Kultury w Pilźnie zorganizowano gminne obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

W niedzielny wieczór miał miejsce XI Koncert Charytatywny w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie.

W dniu wczorajszym została podpisana umowa na rozbudowę oraz remont remiz, jak również zagospodarowanie terenu wokół wraz z wykonaniem altan drewnianych z przystaniami rowerowymi.

W miniony weekend w I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy odbyły się pierwsze w tym roku zawody speedcubingowe polegające na układaniu kostki Rubika na czas z cyklu zawodów Cube4Fun.

Strona 1 z 522
Odsłon artykułów:
16600666

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…