Poszukiwany sprawca potrącenia

Powracając z zabawy studniówkowej 21-latek został potrącony przez kierowcę samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając mężczyźnie pomocy.

Nieszcześliwie dla 21-letniego mieszkańca gminy Żabno zakończyła się studniówkowa impreza. Mężczyzna, który gościł na zabawie tegorocznych maturzystów w miejscowości Otfinów, został potrącony w drodze powrotnej do domu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci wydziału ruchu drogowego tarnowskiej komendy miejskiej do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem, w rejonie posesji numer 218, około godziny 5.12.

W idącego drogą wojewódzką 973, w kierunku miejscowości Żelichów 21-latka wjechał jadący w stronę centrum Otfinowa samochód. Po potrąceniu  kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannemu pieszemu pomocy.

Zrobiły to dopiero przejeżdżające tamtędy osoby. To one pomogły poszkodowanemu i wezwały służby ratunkowe, za co bardzo dziękujemy. Ranny doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz złamania kości skroniowej.

Nad ustaleniem tożsamości kierowcy, który potrącił 21-latka pracują obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy proszą o pomoc.

Jeśli byłeś świadkiem wypadku w albo posiadasz jakiekolwiek informacje na jego temat - samochodu biorącego w nim udział oraz kierowcy – koniecznie  daj znać. Na Twój telefon czekamy pod całodobowym numerem telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie 47 831 29 00 lub telefonem Zespołu ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie 47 831 13 80.

Inf.: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

Odsłon artykułów:
16680229

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…