Pirat na motocyklu

Policjanci działający w grupie „SPEED” bez ustanku realizują zadania, do których zostali powołani, dbając tym samym o bezpieczeństwo osób podróżujących po drogach garnizonu tarnowskiego. Podczas codziennej służby, zwracają oni szczególną uwagę na kierujących, którzy swoim zachowaniem rażąco naruszają obowiązujące przepisy, tym samym stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Jednym z takich kierowców był 21-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu tarnowskiego, którego szaleńczą jazdę przerwali mundurowi. Mężczyzna w piątek (16.08) przed godziną 21 jechał w Kończyskach drogą wojewódzką z prędkością 124 km/h. W ten sposób przekroczył dozwoloną prędkość o 74 km/h.

Mężczyzna z niespełna trzyletnim doświadczeniem kierowcy tłumaczył policjantom, że się spieszy, dlatego jedzie tak szybko. W związku ze znacznym przekroczeniem przez niego dozwolonej prędkości, stracił prawo jazdy na 3 miesiące, a dodatkowo mundurowi ukarali go mandatem w wysokości 500 złotych oraz dopisali do kartoteki młodego kierowcy 10 punktów karnych.

Info: KMP w Tarnowie

Odsłon artykułów:
13555819

Odwiedza nas 432 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…