Tarnowscy policjanci odzyskali skradzione auta

Właściwa współpraca tarnowskich policjantów z policjantami z Polski oraz oficerem łącznikowym z Wielkiej Brytanii, zaowocowała odzyskaniem dwóch samochodów klasy premium marki Land Rover, które w Polsce są warte ponad 540 tysięcy złotych.

Jedną z wielu płaszczyzn współpracy policjantów, jest wymiana informacji dotycząca przestępców i przestępstw, jakich się dopuszczają. Tak było w tym przypadku, gdzie koordynacja zaowocowała odzyskaniem przez tarnowskich „kryminalnych” skradzionego mienia wartego ponad pół miliona złotych. Otrzymana informacja został natychmiast pozytywnie zweryfikowana. Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie w powiecie tarnowskim odzyskali dwa ekskluzywne samochody typu SUV marki Land Rover, w modelach Discovery i Range Rover.

Oba samochody zostały skradzione w Anglii na przełomie sierpnia i września br. Oba również trafiły na strzeżony policyjny parking. Policjanci z tarnowskiej komendy prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie osób odpowiedzialnych za kradzież oraz paserstwo. Postępowanie jest prowadzone w formie śledztwa i nadzorowane jest przez tarnowską prokuraturę.

Inf.: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

Odsłon artykułów:
15775453

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…