Nanieśmy trochę na mapę ryglicką

Ostatnio gmina Ryglice zaproponowała świetny pomysł. Na stronie internetowej urzędu miejskiego pojawiła się interaktywna mapa turystyczna gminy. Zapewne powinna ona służyć w promocji naszego miejsca. 

Jak czytamy "Mapa zawiera najważniejsze atrakcje turystyczne, wraz ze zdjęciami i opisami, gospodarstwami agroturystycznymi, można ją powiększać, oddalać itd." A co możemy sobie poprzybliżac na mapie?

Na mapie jest ok. 60 atrakcji turystycznych. Jakaś połowa znajduje się w Ryglicach. Inne miejscowości wypadają znacznie skromniej: np. w Kowalowej jest kościół i jedno gospodarstwo agroturystyczne, w Joninach nie ma nic, w Lubczy mamy ośrodek kultury, imprezę, kościół, domek nad stawkiem oraz gospodarstwa agro: "Janina" i u Pawła, które są w Nadolu koło sklepu. W Woli Lubeckiej dominują przystanki autobusowe. Przynajmniej tak odczytamy wg tej mapy. 

Mapa wystartowała, pewnie coś tam kosztowała, ale ma się zmienić dzięki ofiarnej pomocy mieszkańców, bo jak czytamy obecnie jest "w trakcie testów i uzupełnień, dlatego zależy nam na Państwa opinii o jej funkcjonowaniu, przydatności, jak również propozycji do naniesienia na mapę. Wszelkie uwagi proszę kierować mailowo na adres: promocja"... itd.

Nie pozostaje nic innego jak wspomóc to dzieło. Przecież wystarczy zobaczyć przez okno lub przejść się ze sto metrów i zauważyć naprawdę wiele - kapliczki, krajobrazy, ścieżki itp. Mieszkańcy to widzą na co dzień. Ludzie "spoza" widzą tylko parę obiektów. Pomóżmy w promocji gminy. Pokażmy innym, czego nie widzą :-)

Oto mapka turystyczna gminy

/xp/

Napisz swoją opinię, skomentuj:

Odsłon artykułów:
17522167

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…