Patronat medialny w portalu Ryglice-okolice.pl i relacje fotograficzne

CAŁY REGION ZNA RYGLICE-OKOLICE.PL

Logo naszego portalu

Znany w regionie i ceniony przez licznie Odwiedzających serwis, jakim jest Lokalny Portal Informacyjny Ryglice-okolice.pl  proponuje objęcie patronatem medialnym wydarzeń, które organizują różne lokalne placówki np. oświatowe, kulturowe, sportowe, jednostki samorządowe itp., a także firmy, firmy, osoby prywatne. 

Proponujemy także relację fotograficzną w przystępnej cenie, a w niejednym przypadku, także gratisowo.

Żyjemy w czasach, w których sieć internetowa i małe, lokalne środki przekazu stają się potężnym narzędziem komunikacji. Oferta nasza jest pod wieloma względami profesjonalna i skuteczna, o czym świadczą np. wysokie wyniki w wyszukiwarkach internetowych. Wiele instytucji, organizacji, osób korzysta ze współpracy i promowania się w niniejszym serwisie, warto więc dołączyć do tego znakomitego grona.

Zgłoś wydarzenie

Ryglice-okolice.pl to portal, który dziennie odwiedza ponad setki mieszkańców nie tylko Ryglic i sąsiadujących z nią miejscowości, gmin, ale także regionu, osób przebywających na emigracji oraz innych mediów. Dodatkowo nasz profil na Facebooku jest potężnym źródłem przyciągania, zwłaszcza ludzi młodych. Skutecznie możemy posłużyć promocji małych wydarzeń społecznych, jak i większych imprez kulturalnych, sportowych, imprez masowych oraz wydarzeń niszowych, ale wartych nagłośnienia i utrwalenia.

Proponujemy z naszej strony:

- Permanentną, szybką, pełną i rzetelną publikację informacji o imprezie z możliwością stałej aktualizacji
- Umieszczenie na stronie głównej plakatu, stałego wyróżnionego linka, baneru, (również animowanego), do strony informującej o zdarzeniu lud do artykułu opisującego go
- Szeroki opis (aktualizowany) o wydarzeniu
- Dołączenie mapy ze znacznikiem wskazującym dokładnie miejsce wydarzenia
- Umieszczenie innych materiałów dostarczonych przez organizatora
- Dokonanie relacji z imprezy w formie tekstu, wywiadów, zdjęć a także filmu (szczegóły do omówienia)
- Możemy dodatkowo umieścić reklamę imprezy w firmie Google
Wszelkie formy reklamowania są do indywidualnego uzgodnienia w przypadku każdego, w końcu niepowtarzalnego wydarzenia.


W zamian oczekujemy:
 
- umieszczenia logo wraz z adresem naszego portalu na materiałach organizatora imprezy, oraz w widocznym miejscu bannera reklamowego Ryglice-okolice.pl podczas imprezy. W przypadku np. firm i działań komercyjnych, proponujemy satysfakcjonującą kwotę, która może być negocjowana. W wielu sytuacjach nasze usługi mogą być darmowe, po uzgodnieniu warunków wzajemnej reklamy.

Patronowaliśmy wydarzeniom

Zgłoś wydarzenie

 
Odsłon artykułów:
17520589

Odwiedza nas 385 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…