Foto-okolice - dodaj zdjęcie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii- zarówno profesjonalistów, amatorów fotografowania, jak i kolekcjonerów i posiadaczy starych zdjęć do publikacji w portalu Ryglice-okolice.pl.
 
Galerie zdjęć:
2017

W niniejszym portalu znajduje się zakładka Foto-okolice (menu główne: Multimedia - Foto-okolice), gdzie zamieszczone są zdjęcia zrobione w ostatnim czasie.

Uruchomiona została także rubryka Dawne-okolice (menu główne: Multimedia - Dawne-okolice) starych fotografii, gdzie można publikować zdjęcia (zeskanowane zdjęcia wykonane za pomocą kliszy), a także inne materiały.
 
Fotografie muszą dotyczyć okolic Jodłowej, Pilzna, Tarnowa, Skrzyszowa, Tuchowa, Ryglic, Szerzyn, Rzepiennika.
 
Tematyka zdjęć jest dowolna- mogą prezentować miejsca, ludzi, zdarzenia, a w przypadku zdjęć współczesnych szczególnie obiekty, pejzaże.
 
Należy przysłać zdjęcia przez siebie wykonane z prawem publikacji w portalu, wraz z podaniem autora pracy (zdjęcie może być publikowane na życzenie autora pod pseudonimem) i krótkim opisem zdjęcia.

Dodaj swoje zdjęcie/a - kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zapraszamy.
 
Zobacz także: Dawne okolice
Odsłon artykułów:
17602043

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…