Nowa gastronomia i certyfikat dla ZSP Ryglice14 października w ZSP w Ryglicach odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.  Dzień ten stał się m.in. okazją do otwarcia i oddania do użytku zmodernizowanej pracowni gastronomicznej.


W okolicznościowej akademii uczestniczył również Starosta Tarnowski Roman Łucarz, a także Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie prof. dr hab. Edmund Juśko oraz Dyrektor Samorządowego Centrum Edukacji dr Barbara Dagmara Niziołek.

W Dniu Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Majorka w Ryglicach została otwarta i oddania do użytku zmodernizowana pracownia gastronomiczna. Szkoła uzyskała również Certyfikat Szkoły Promującej Bezpieczeństwo, przyznawany w ramach uczestnictwa w projekcie Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa. Certyfikat został wręczony przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinspektora Mariusza Dąbka oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego we wrześniu w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Info: Starostwo Powiatu Tarnowskiego

Odsłon artykułów:
17474122

Odwiedza nas 250 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…