Regulamin dodawania komentarzy, innych treści.

21.02.2012 nastąpiła zmiana poniższego regulaminu.

Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez portal internetowy ryglice-okolice.pl na rzecz użytkowników portalu ryglice-okolice.pl polegającej na umożliwieniu użytkownikom zamieszczania artykułów, tekstów, komentarzy publikowanych na tym portalu.

Nie wolno zamieszczać tekstów ani innych form:

- zawierających treści wulgarne, obraźliwe, oczerniające, naruszające zasady współżycia społecznego i przepisy prawa

- promujących przemoc, rasizm, nienawiść, komunizm, faszyzm

- obrażające użytkowników portalu

- w których podawane są adresy e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe

- zawierające linki do stron WWW naruszających prawo lub dobre obyczaje

- zawierające reklamy produktów lub usług

- mogące łamać prawa autorskie

Notki zawierające wyżej wymienione treści mogą zostać usuwane, niedopuszczane do publikacji. Każda osoba, która publikuje tego typu komentarze może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną zgodnie z polskim prawem. Na życzenie osób, czujących się za poszkodowane, komentarze mogą zostać zawieszone w publikacji i przeniesione do archiwum lub całkowicie usunięte.

Portal ryglice-okolice.pl nie  ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy i artykułów zamieszczanych na tym portalu przez użytkowników. Osoba wysyłająca komentarze i inne treści robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Komentarze nie podlegają edycji, oprócz sytuacji, kiedy ktoś zażyczy sobie takiej zmiany, jest zarejestrowany i może zmieniać własny tekst, administrator ma prawo korekty komentarzy.

Portal ryglice-okolice.pl zastrzega sobie prawo do nie zamieszczania wszystkich komentarzy i artykułów jakie zostaną dodane. W szczególności artykuły nadesłane, reklamowe, osób i instytucji współpracujących z portalem z reguły nie mogą być komentowane.

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal ryglice-okolice.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

Odsłon artykułów:
17521078

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…