Najlepsi w biegach przełajowych w powiecie

25 września 2013 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyło 600 uczniów powiatu tarnowskiego.
 
Zdobywcy miejsc 1-6/7 stanowią reprezentację Powiatu Tarnowskiego do Finału Małopolskich Indywidualnych Biegów Przełajowych, które zostaną rozegrane w Nowym Targu  dnia 9 października 2013 r. Z naszej okolicy świetnie zaprezentowali się m.in.: Jasińska Wioletta ze Zgłobic, Koczwara Mateusz z Tuchowa, Świędrych Daniel z Czermnej, Zbylut Marcelina z Ołpin, Lesiak Kacper z Lubczy, Nowakowski Dariusz z Rzepiennika Biskupiego oraz Czwakiel Bartłomiej z Woli Rzędzińskiej.
 
Poniżej prezentujemy zdobywców pierwszych miejsc w powiecie oraz najlepszych biegaczy z okolicy.
 
 
Szkoła Podstawowa
 
Dziewczęta
 
Klasa 4 - 1 miejsce Martyka Patrycja - Siemiechów  gm. Gromnik, 2 miejsce Jakubowska Oliwia SP 1 Wola Rzędzińska oraz m.in. 6 miejsce wywalczyła Latawska Olga- Zgłobice
 
Klasa 5 - 1 miejsce Jasińska Wioletta- Zgłobice, 2 miejsce Bernadyn Kinga ? Turza
 
Klasa 6 - 1 miejsce Pres Agnieszka ? Siemiechów oraz m.in. 3 miejsce Grygiel Kinga ? Bistuszowa, 5 miejsce Chudzikiewicz Natalia- 1 Wola Rzędzińska, 6 miejsce Brończyk Natalia ? Zgłobice
 
Chłopcy
 
Klasa 4 - 1 miejsce Koczwara Mateusz -  Tuchów, 2 miejsce Kozioł Kacper ? Czermna oraz m.in. 5 miejsce Chudzikiewicz Krzysztof 1 Wola Rzędzińska, Baran Kamil ? Koszyce Wielkie
 
Klasa 5 - 1 miejsce Kozdrój Filip  -  Wojnicz oraz 3-4 miejsce Dziuban Mateusz ? Olszyny, Ciochoń Artur - 1 Wola Rzędzińska, 5 miejsce Wójcik Artur - 1 Wola Rzędzińska, 6 miejsce Mikos Miłosz - Olszyny 
 
Klas 6 - 1 miejsce Świędrych Daniel - Czermna, 2 miejsce Mikrut Arkadiusz ? Żurowa, 3 miejsce Mikos Arkadiusz ? Buchcice, 4 miejsce Wójcik Mateusz - Czermna
 
Ogółem startowało 158 dziewcząt i  165 chłopców ze szkół podstawowych.
 
 
Gimnazjum
 
Dziewczęta
 
Klasa 1 - 1 miejsce Zbylut Marcelina -  Ołpiny, 3 miejsce Sawicka Patrycja ? Siedlisk, 4 miejsce Dziuban Agata ? Olszyny, 5 miejsce Knapik Anna - Tuchów
 
Klasa 2 - 1 miejsce Nowak Jowita ? Wojnicz
 
Klasa 3 - 1 miejsce Zegar Weronika ? Zaczarnie oraz 4 miejsce Kabaj Oliwia ? Szerzyny, 5 miejsce Ogiela Aleksandra ? Siedliska, 6-7 Mordyl Patrycja ? Wola Rzędzińska
 
Chłopcy
 
Klasa 1 - 1 miejsce Lesiak Kacper ? Lubcza, 2 miejsce Ryndak Michał - Olszyny, 3 miejsce Sutkowski Mateusz ? Tarnowiec, 4 miejsce Leszkiewicz Grzgorz  -Rzepiennik Biskupi, 6-7 Czwakiel Maciej ? Wola Rzędzińska
 
Klasa 2 - 1 miejsce Nowakowski Dariusz - Rzepiennik Biskupi, 3 miejsce Augustyn Arkadiusz - Ołpiny, 6-7 Wojciech Karczyński Tarnowiec
 
Klasa 3 - 1 miejsce Czwakiel Bartłomiej ? Wola Rzędzińska, 2 miejsce Lesiak Kamil ? Lubcza
 
Ogółem startowało 136 dziewcząt i  141 chłopców ze szkół gimnazjalnych powiatu tarnowskiego.
 
 
W/w uczniowie a także zdobywcy miejsc 1-6/7 stanowią reprezentację Powiatu Tarnowskiego do Finału Małopolskich Indywidualnych Biegów Przełajowych, które zostaną rozegrane w Nowym Targu  dnia 9 października 2013 r.
 
Organizatorami zawodów byli: Piotr Styczyński i Ryszard Jasicz.
 
Pełna lista zwycięzców - pszs-tarnow.blogspot.com
 
Ryglice-okolice.pl - piszemy o wszystkim
 
Odsłon artykułów:
17464751

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…