wtorek, 01 sierpień 2023 18:01

Gmina Ryglice promuje się w wakacyjnym pociągu do Małopolski

Napisał

W sobotę 29 lipca, przedstawiciele gminy Ryglice wyruszyli w podróż wakacyjnym pociągiem do Małopolski z RMF FM, promując swoją gminę wśród podróżnych.

Jak informuje Urząd Miejski w Ryglicach. przedstawiciele gminy Ryglice, wraz z dyrektorem Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach, Martą Kozioł, wyruszyli w sobotę 29 lipca na trasę wakacyjnego pociągu do Małopolski z RMF FM. Podczas podróży, która prowadziła z Wrocławia do Tarnowa, rozdawali pamiątki oraz chleb z masłem i miodem podróżnym na peronach oraz w pociągu.

Jednym z najbardziej oryginalnych pomysłów na promocję gminy było malowanie na twarzach dzieci ryglickiego wzoru kwiatowego. Ta kreatywna inicjatywa spotkała się z entuzjazmem nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych gości pociągu, w tym między innymi marszałków województwa małopolskiego Iwony Gibas i Marty Malec-Lech.

Podróżnym wręczano również gadżety z motywem kwiatowym, które sprawiły, że cały pociąg rozkwitł ryglickim wzorem. Wśród obdarowanych byli: gwiazdy, politycy, reporterzy RMF FM oraz inni goście podróżujący pociągiem.

Ta niecodzienna akcja promocyjna gminy Ryglice była nie tylko okazją do zaprezentowania lokalnych produktów i tradycji, ale także doskonałym sposobem na nawiązanie bezpośrednich kontaktów i rozmów z podróżnymi.

Czytany 359 razy
Odsłon artykułów:
17368473

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…