czwartek, 07 wrzesień 2023 23:16

Teatr Solskiego zaprasza na kinowy weekend

Napisał

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich kinomanów w sobotę, 9 września 2023, na niezwykły seans filmowy w ramach Kina Plenerowego TARNOC. Wyjątkowe projekcje odbędą się na Scenie na Dachu naszego teatru.

Dwa filmy czekają na miłośników sztuki filmowej. Piotr Prokop, opiekun wydarzenia, podkreśla, że chce zaoferować widzom zarówno śmiech, jak i głębsze refleksje.

O godzinie 17:00 Teatr Solskiego prezentuje "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" w reżyserii Paolo Genovese. Film, opowiadający o grupie przyjaciół decydujących się na ryzykowną zabawę ujawniania tajemnic, zdobył prestiżową nagrodę David di Donatello.

O godzinie 19:00 na widzów czeka prawdziwa perła polskiej kinematografii – "Kingsajz" w reżyserii Juliusza Machulskiego. W tej kultowej komedii krasnoludki poszukują sposobu, by osiągnąć rozmiar człowieka, dzięki tajemniczemu napojowi.

Te dwie filmowe propozycje stanowią część projektu TARNOC. Dzięki wsparciu ze środków Funduszy Norweskich, wydarzenia są darmowe.

Projekt TARNOC jest elementem większego przedsięwzięcia TARNÓW NOWE SPOJRZENIE.

Inf.: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie

Czytany 189 razy
Odsłon artykułów:
17585426

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…