sobota, 30 wrzesień 2023 13:24

Gmina Ryglice wyróżniona na Europejskim Kongresie Sportu i Turystyki

Napisał

Gmina Ryglice zdobyła prestiżowe wyróżnienie w kategorii „Miejsce z Klimatem” podczas Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który odbył się w Zakopanym w dniach 26-28 września 2023 roku.

W konkursie, w którym rywalizowała Gmina Ryglice, wyróżnione zostały trzy gminy z Małopolski. Nagrody wręczali prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Grzegorz Biedroń, oraz członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Iwona Gibas.

Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, wyraża swoją wdzięczność wobec mieszkańców gminy oraz turystów, którzy oddali swoje głosy na Gminę Ryglice, uznając ją za miejsce z wyjątkowym klimatem do wypoczynku. Jego podziękowania kieruje przede wszystkim do tych, którzy wsparli gminę swoim głosem, przyczyniając się do jej sukcesu na europejskim forum.

Dodajmy, że Europejski Kongres Sportu i Turystyki to cykliczne wydarzenie, które zgromadziło w dniach 26-28 września w Zakopanem działaczy, trenerów, zawodników i decydentów z całej Europy, aby dyskutować o wyzwaniach współczesnego sportu. II edycja Kongresu, podobnie jak pierwsza, która odbyła się w październiku 2022 r., będzie miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń między ekspertami różnych dziedzin. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w panelach dyskusyjnych na tematy związane z geopolityką, przemysłem okołosportowym, dopingiem w sporcie i innymi, a także zwiedzić strefę Expo, gdzie prezentować się będą najważniejsze związki sportowe i partnerzy przedsięwzięcia.

Czytany 610 razy
Odsłon artykułów:
17368463

Odwiedza nas 255 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…