czwartek, 19 październik 2023 23:08

Nowe Centrum Zdrowia Psychicznego otwarte w Powiecie Tarnowskim

Napisał

W odpowiedzi na rosnące potrzeby społeczności, Centrum Zdrowia Tuchów otwarło nowe Centrum Zdrowia Psychicznego. Inicjatywa ta, zrealizowana dzięki wsparciu lokalnych władz, rozszerza dostęp do specjalistycznej opieki psychiatrycznej poprzez zaawansowane usługi medyczne oferowane w dwóch punktach koordynacyjnych, sytuując zdrowie psychiczne mieszkańców jako priorytet w budowaniu silnej społeczności.

Jak podaje Urząd Miejski w Tuchowie, Centrum Zdrowia Tuchów zainicjowało utworzenie Centrum Zdrowia Psychicznego w powiecie tarnowskim. Nowo powstałe Centrum oferuje wszechstronne usługi medyczne w dziedzinie psychiatrii poprzez dwa punkty zgłoszeniowo-koordynacyjne: jeden zlokalizowany w Tuchowie (ul. Rynek 22), a drugi w Wierzchosławicach (39B).

W ramach Centrum, pacjenci mają dostęp do Zespołu leczenia środowiskowego w Wierzchosławicach, Oddziału Dziennego Psychiatrii oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Inicjatywa, wspierana przez Burmistrza Tuchowa, Magdalenę Marszałek, i Radę Miejską w Tuchowie, podkreśla zaangażowanie w zapewnienie kompleksowej opieki osobom borykającym się z problemami psychicznymi.

Czytany 146 razy
Odsłon artykułów:
17272846

Odwiedza nas 281 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…