poniedziałek, 27 listopad 2023 19:28

Nowy Zakład Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach-Dwudniakach

Napisał

Powiat Tarnowski ogłasza wstępny nabór do nowo powstającego Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach-Dwudniakach, który ruszy w sierpniu 2024 roku.

Powiat Tarnowski planuje uruchomienie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach-Dwudniakach, mającego na celu aktywizację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych. Zakład zapewni zatrudnienie dla około 40 osób niepełnosprawnych, w tym 28 osób ze znaczną niepełnosprawnością oraz 12 osób z niepełnosprawnością umiarkowaną, w tym z autyzmem.

Zakład będzie się składał z trzech pracowni: pralniczo-krawieckiej, papierniczej oraz ogrodniczo-porządkowej. Pracownia pralniczo-krawiecka zajmie się profesjonalnym praniem, drobnymi naprawami krawieckimi oraz szyciem tekstyliów. Pracownia papiernicza będzie odpowiedzialna za niszczenie dokumentacji i tworzenie wyrobów papierniczych, natomiast pracownia ogrodniczo-porządkowa zajmie się usługami ogrodniczymi i porządkowymi.

Osoby zatrudnione w Zakładzie będą mogły zachować dotychczasową rentę, otrzymają wynagrodzenie za pracę oraz możliwość skorzystania z dowozu do miejsca pracy lub pokrycia kosztów zakupu biletów. Pracownicy będą również mieli dostęp do codziennej rehabilitacji.

Osoby zainteresowane pracą w Zakładzie Aktywności Zawodowej mogą kontaktować się drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 146883376 lub 146883359.

Czytany 166 razy
Odsłon artykułów:
17268343

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…