czwartek, 30 listopad 2023 12:00

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 2023 w Dębicy

Napisał

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbyła się trzecia edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego MASTER OF WORDS, skupiająca młodych entuzjastów języka w dwóch konkurencyjnych kategoriach.

28 listopada br. w Dębicy zorganizowano trzecią edycję Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego MASTER OF WORDS, podzielonego na dwie kategorie: Master of Theory (test znajomości języka) i Master of Practice (konkurs na najlepszy filmik video). Tematem przewodnim był sport i dbałość o kondycję fizyczną.

Konkurs, zgłoszony do kuratorium Oświaty w Rzeszowie, został zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy i Powiat Dębicki. Powiat, który objął patronat nad wydarzeniem, ufundował również nagrody. Sponsor, firma LERG, również przyczyniła się do nagradzania uczestników.

Oprawę artystyczną, obsługę fotograficzną i gastronomiczną zapewnili uczniowie Ekonomika, a jedną z atrakcji był pokaz boksu tajskiego MUAY THAI przygotowany przez uczniów. Wyniki konkursu są dostępne na stronie Starostwa Powiatu Dębickiego.

Czytany 171 razy
Odsłon artykułów:
17598275

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…