piątek, 01 grudzień 2023 10:27

Mistrzowie tenisa stołowego wyłonieni w powiatowym finale w Tuchowie

Napisał

Drużynowy finał Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym odbył się w MOSiR w Tuchowie, prezentując niezwykły talent młodych sportowców z powiatu tarnowskiego.

30 listopada 2023 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tuchowie odbył się finał powiatowy Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy powiatu tarnowskiego, który zgromadził najlepsze drużyny ze szkół podstawowych z całego powiatu.

W kategorii dziewcząt Igrzysk Dzieci, zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie, wyprzedzając zespoły ze Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi, Szkoły Podstawowej w Zakliczynie oraz Szkoły Podstawowej w Radłowie. Natomiast w kategorii chłopców, triumfowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Tarnowcu, a na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, Szkoły Podstawowej w Kowalowej oraz Szkoły Podstawowej w Radłowie.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, wśród dziewcząt, najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zgłobicach, a na następnych miejscach znalazły się zespoły ze Szkoły Podstawowej w Szynwałdzie, Szkoły Podstawowej w Ołpinach oraz Szkoły Podstawowej w Siedliskach. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, wyprzedzając zespoły ze Szkoły Podstawowej w Kowalowej, Szkoły Podstawowej w Radłowie oraz Szkoły Podstawowej w Ładnej.

Czytaj także: Powiatowy Finał Indywidualnego Tenisa Stołowego w Tuchowie

Czytany 171 razy
Odsłon artykułów:
17368464

Odwiedza nas 276 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…