środa, 13 grudzień 2023 00:39

Podsumowanie osiągnięć judoków w 2023 roku

Napisał

Rankingowy Mikołajkowy Turniej Młodzików i Dzieci był momentem docenienia najlepszych judoków Małopolski w 2023 roku, w tym tuchowskich judoków.

Jak informuje trener Marek Srebro na stronie Urzędu Miejskiego w Tuchowie, w Mikołajkowym Turnieju Młodzików i Dzieci, który odbył się 10 grudnia 2023 w Bochni, Małopolski Związek Judo wyróżnił najlepszych zawodników roku, nagradzając ich dyplomami i voucherami o wartości 500 zł. Wśród laureatów znalazła się Nina Potok z MOSiR Tuchów, zwyciężczyni w kategorii „Juniorek”.

Medaliści Mistrzostw Polski, wśród których MOSiR Tuchów zajął drugie miejsce z 4 medalami, również otrzymali wyróżnienia. W Turnieju Młodzików, zawodnicy trenera Marka Srebro zdobyli I miejsce (Kornelia Ciszek, Nataniel Sajdak), III miejsce (Antoni Okaz), a także V miejsce (Kacper Bator). W grupie dzieci, pod kierunkiem trenerów Krzysztofa Guta i Pawła Słowika, Jakub Bartkowski, Adam Łątka, Maja Wesołowska, Kornelia Gacek i Maksymilian Cudek zdobyli III i V miejsca.

Zawody te, z udziałem 495 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy, były ważnym wydarzeniem sportowym, podkreślającym rozwój judo w regionie.

 

Czytany 156 razy
Odsłon artykułów:
17368492

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…