wtorek, 20 luty 2024 17:17

Gmina Skrzyszów wspiera mieszkańców w programie "Czyste Powietrze"

Napisał

Gmina Skrzyszów nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem EkoMonterzy w ramach programu "Czyste Powietrze", mającego na celu pomoc mieszkańcom w termomodernizacji domów i poprawie efektywności energetycznej.

Program "Czyste Powietrze" to kluczowa inicjatywa skierowana na poprawę jakości powietrza i efektywności energetycznej polskich domów, oferująca dofinansowanie na termomodernizację oraz wymianę źródeł ciepła. Dzięki współpracy z EkoMonterami, mieszkańcy gminy Skrzyszów mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w całym procesie - od wnioskowania po realizację i rozliczenie projektu.

Stowarzyszenie EkoMonterzy, wybrane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, działa na terenie wielu powiatów, w tym gminy Skrzyszów, oferując mieszkańcom bezpłatną pomoc w skorzystaniu z programu. Gmina podkreśla, że współpraca odbywa się wyłącznie z tym operatorem, ostrzegając przed firmami podszywającymi się pod przedstawicieli programu.

Mieszkańcy zainteresowani udziałem w programie powinni kierować się wyłącznie do oficjalnych reprezentantów Stowarzyszenia EkoMonterzy, posiadających identyfikatory wydane przez Narodowy Fundusz. Wszelkie pytania i wątpliwości można wyjaśnić kontaktując się bezpośrednio z biurem Stowarzyszenia lub Urzędem Gminy.

Inicjatywa ta ma na celu nie tylko wsparcie indywidualnych projektów termomodernizacyjnych, ale również przyczynia się do ochrony środowiska i podnoszenia świadomości ekologicznej wśród mieszkańców gminy.

Czytany 109 razy
Odsłon artykułów:
17385446

Odwiedza nas 341 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…