wtorek, 20 luty 2024 17:22

Tragiczne potrącenie w Ryglicach

Napisał

W Ryglicach na ulicy Mickiewicza doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie stracił 66-letni mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 20 lutego, przed godziną 16:00, kiedy to samochód osobowy marki Audi, który stoczył się z pobliskiej stacji paliw, potrącił poruszającego się o kulach mężczyznę. Prawdopodobnie kierująca pojazdem opuściła auto, aby uregulować należność za paliwo, w tym czasie samochód zaczął zjeżdżać w dół drogi, kierując się prosto na przechodnia.

Mimo podjętych działań ratunkowych przez pierwsze zastępy straży pożarnej, które wydobyły poszkodowanego spod pojazdu, oraz załogę Zespołu Ratownictwa Medycznego, reanimacja nie przyniosła skutku.

Na miejsce zdarzenia skierowano liczne służby, w tym straż pożarną z PSP JRG-2 posterunek w Siedliskach, OSP Ryglice, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który jednak został zawrócony do bazy przed dotarciem na miejsce.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi szczegółowe czynności dochodzeniowe mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana na czas działań ratunkowych i początkowego etapu dochodzenia.

Czytany 3754 razy
Odsłon artykułów:
17385472

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…