sobota, 23 marzec 2024 14:53

Powiat dębicki wyróżniony: Podkarpackie samorządy świętują sukcesy na gali Nagrody Samorządowej 2024

Napisał

W Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia Podkarpackiej Nagrody Samorządowej, wyróżniająca samorządy za wyjątkowe inwestycje i inicjatywy w kadencji 2018-2024.

Podczas gali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w piątek, 22 marca 2024, samorządy z Podkarpacia zostały docenione za ich wkład w rozwój lokalnych społeczności. Szczególne wyróżnienia otrzymali starosta dębicki Piotr Chęciek za inwestycje kadencji oraz gminy Dębica i Żyraków, za kreowanie przyjaznego środowiska dla rodzin i efektywne wykorzystanie energii.

Marszałek Władysław Ortyl podkreślił wyzwania kadencji, w tym pandemię i wsparcie dla uchodźców, ale również sukcesy w realizacji ważnych projektów. Organizowane przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych i Centrum Promocji Biznesu, wydarzenie było okazją do podkreślenia roli samorządów w zrównoważonym rozwoju i innowacyjności.

Wśród wyróżnionych znalazły się samorządy, które wykazały się skutecznością w realizacji projektów, dbałością o dziedzictwo kulturowe, rozwój sportu, oraz opieką społeczną. Gala Podkarpackiej Nagrody Samorządowej była świętem sukcesów regionalnych samorządów.

 

Czytany 128 razy
Odsłon artykułów:
17474152

Odwiedza nas 332 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…