piątek, 17 maj 2024 09:44

Powołanie nowego komendanta powiatowego PSP w Dębicy

Napisał

16 maja 2024 roku o godz. 12:30 uroczystą Mszą Świętą w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego rozpoczęły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Powołanie nowego komendanta

Podczas ceremonii meldunek złożony przez dowódcę uroczystości, st. kpt. Jana Moskala, przyjął podkarpacki komendant wojewódzki PSP, st. bryg. Tomasz Baran. Po podniesieniu flagi państwowej i odśpiewaniu hymnu odbyła się ceremonia powołania nowego komendanta powiatowego PSP w Dębicy. Stanowisko objął st. bryg. Paweł Szkoła, który przywitał zebranych gości i strażaków oraz wygłosił okolicznościowe przemówienie.

Uroczystość, odznaczenia i przemówienia

Po przemówieniu komendanta przystąpiono do wręczenia odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe. Lista odznaczonych osób dostępna jest na stronie Komendy Powiatowej PSP w Dębicy.

W uroczystości wzięli udział poseł na Sejm RP Jan Warzecha, podkarpacki komendant wojewódzki PSP st. bryg. Tomasz Baran, starosta powiatu dębickiego Piotr Chęciek oraz liczni przedstawiciele władz samorządowych, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu dębickiego.

Informację o wydarzeniu podała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 241 razy
Odsłon artykułów:
17546931

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…