środa, 05 czerwiec 2024 03:44

III Piknik Motoryzacyjny z okazji Dnia Dziecka w Ryglicach

Napisał

W sobotę, 1 czerwca, Publiczne Przedszkole w Ryglicach zorganizowało III Piknik Motoryzacyjny z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców, oferując liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 Pojazdy i pokazy

Podczas pikniku można było podziwiać szeroką gamę pojazdów. Fani motoryzacji mieli okazję zobaczyć dzieła Grzegorza Dudy z programu „Duda kontra Szafrański”, motocykle, quady oraz samochody sportowe. Miłośnicy retro mogli zachwycać się pojazdami z Automobilklubu Tarnów i Tarnowskich Klasyków Nocą. Nie zabrakło również wozów strażackich i radiowozu, które wzbudziły szczególne zainteresowanie najmłodszych uczestników.

Atrakcje dla dzieci

Na terenie przedszkola czekały na dzieci liczne atrakcje. Można było pomalować twarz, ozdobić się tatuażami, zrobić pamiątkowe zdjęcie w Foto-budce 360 stopni, a także poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach i w kulach wodnych. OSP Ryglice, we współpracy z OSP Swoszowa i OSP Więckowice, przygotowała dodatkowe niespodzianki, które zapewniły dzieciom mnóstwo radości i zabawy.

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 143 razy
Odsłon artykułów:
17588887

Odwiedza nas 463 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…