czwartek, 06 czerwiec 2024 08:24

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w okręgu 10 (Małopolskie i Świętokrzyskie)

Napisał

W okręgu 10, obejmującym województwa małopolskie i świętokrzyskie, do Parlamentu Europejskiego w wyborach 2024 startuje 78 kandydatów z 9 komitetów wyborczych. Poniżej znajduje się lista wszystkich kandydatów.

Lista nr 1 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Adam Sebastian Jarubas
  2. Piotr Tadeusz Górnikiewicz
  3. Urszula Teresa Nowogórska
  4. Monika Elżbieta Motyczyńska
  5. Ireneusz Jacek Raś
  6. Rafał Marcin Kasprzyk
  7. Jolanta Dorota Tyjas
  8. Piotr Stolecki
  9. Stella Józefa Dąbroś
  10. Krzysztof Jan Klęczar

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Konrad Szczepan Berkowicz
  2. Grzegorz Michał Braun
  3. Nadzieja Jaskółka
  4. Artur Marian Konarski
  5. Jasna Gabriela Iwan
  6. Aleksandra Urszula Drwal
  7. Ewa Krystyna Nowowiejska
  8. Konrad Krzysztof Krajewski
  9. Marcin Piotr Strzelec
  10. Jagoda Dziadosz

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy-Normalna Polska w Normalnej Europie

  1. Stanisław Skuza
  2. Elżbieta Paula Nowakowska
  3. Mateusz Andrzej Wiche
  4. Beata Kalisz
  5. Samuela Torkowska
  6. Dariusz Krzysztof Gocał
  7. Natalia Izabela Sieńko
  8. Marcin Grzegorz Woch
  9. Marcin Rafał Bugajski
  10. Magdalena Peterson

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Polexit

  1. Stanisław Józef Żółtek
  2. Adam Wiesław Hareńczyk
  3. Anna Małgorzata Sajdak
  4. Klaudia Dorota Ślusarczyk
  5. Czesław Bigaj
  6. Angelika Natalia Zięba
  7. Oskar Wojciech Śmiłek
  8. Iwona Marzena Mędrek
  9. Jarosław Kazimierz Szatan

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska

  1. Bartłomiej Henryk Sienkiewicz
  2. Małgorzata Beata Wilk-Grzywna
  3. Jagna Kinga Marczułajtis-Walczak
  4. Sylwia Kinga Salwińska
  5. Małgorzata Katarzyna Mękal
  6. Magdalena Majka
  7. Wojciech Mieczysław Zwierzchowski
  8. Artur Stanisław Kozioł
  9. Jacek Paweł Witka
  10. Marek Jan Sowa

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica

  1. Andrzej Jan Szejna
  2. Dorota Anna Kolarska
  3. Joanna Olszyna Lipińska-Piekarska
  4. Dominik Piotr Żak
  5. Alina Maria Anioł
  6. Paweł Bernard Kobielusz
  7. Joanna Ewa Hańderek
  8. Robert Łukasz Kukla
  9. Daniel Tuchowski
  10. Magdalena Dropek

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Beata Maria Szydło
  2. Arkadiusz Mularczyk
  3. Dominik Tarczyński
  4. Anna Maria Krupka
  5. Michał Marek Wójcik
  6. Wojciech Skruch
  7. Urszula Beata Rusecka
  8. Jacek Władysław Włosowicz
  9. Małgorzata Tlałka-Długosz
  10. Marek Pęk

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Normalny Kraj

  1. Andrzej Jan Kasela
  2. Dariusz Zbigniew Klich
  3. Fabiola Katarzyna Bilecka
  4. Renata Janina Kurleto
  5. Aneta Stankiewicz
  6. Mieszko Maria Janas
  7. Maria Dorota Mikołajek
  8. Zbigniew Józef Burzyński

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców

  1. Marcin Jagodziński
  2. Monika Ewa Jagodzińska
  3. Roksana Magdalena Błachucka

Czytaj także:

Co trzeba wiedzieć o wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024?

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w okręgu 9 (Podkarpackie)

Czytany 669 razy
Odsłon artykułów:
17588864

Odwiedza nas 273 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…