czwartek, 06 czerwiec 2024 08:44

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w okręgu 9 (Podkarpackie)

Napisał

W okręgu 10, obejmującym województwa małopolskie i świętokrzyskie, do Parlamentu Europejskiego w wyborach 2024 startuje 66 kandydatów z 7 komitetów wyborczych. Poniżej znajduje się lista wszystkich kandydatów.

Lista nr 1 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Elżbieta Jolanta Burkiewicz
  2. Wiesław Andrzej Lada
  3. Krzysztof Grzegorz Stańko
  4. Błażej Stefan Borowiec
  5. Dariusz Stanisław Dubis
  6. Małgorzata Krystyna Dachnowicz
  7. Iwona Barbara Lewek
  8. Barbara Maria Lubas
  9. Małgorzata Urszula Dymek-Armata
  10. Zbigniew Micał

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Tomasz Wojciech Buczek
  2. Karolina Anna Pikuła
  3. Adam Roman Berkowicz
  4. Tomasz Jakub Jaworski
  5. Ewelina Ewa Szczutko
  6. Milena Górska-Hołyst
  7. Alicja Zając
  8. Wojciech Bartosz Zboch
  9. Piotr Jan Pomykala
  10. Andrzej Arkadiusz Słodyczko

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy-Normalna Polska w Normalnej Europie

  1. Paweł Szczepan Frankiewicz
  2. Małgorzata Zych
  3. Jacek Adam Kotula
  4. Lucyna Michalina Kulińska
  5. Daniel Stefan Hausner
  6. Alicja Zofia Zając
  7. Anna Zofia Szymańska
  8. Dariusz Szczepanik
  9. Anna Wiktoria Mazur
  10. Andrzej Marcin Duda

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Polexit

  1. Grzegorz Wojciech Rykała
  2. Bartłomiej Kamil Wesołowski
  3. Mariusz Kruczek
  4. Magdalena Wieszczek
  5. Rafał Zbigniew Baran
  6. Paulina Katarzyna Fronczak
  7. Elżbieta Aleksandra Adamek
  8. Magda Maria Sajdak
  9. Teresa Antonina Hapka

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska

  1. Elżbieta Katarzyna Łukacijewska
  2. Jolanta Barbara Kaźmierczak
  3. Teresa Krystyna Kubas-Hul
  4. Jacek Andrzej Wiśniewski
  5. Zbigniew Andrzej Trębacz
  6. Antoni Stanisław Pikul
  7. Marek Przywalny
  8. Marcin Andrzej Piotrowski
  9. Józef Walenty Podyma
  10. Renata Celina Butryn

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica

  1. Wiktoria Aleksandra Barańska
  2. Grzegorz Krzysztof Budzik
  3. Agnieszka Monika Chmiel
  4. Jakub Maciej Skiba
  5. Monika Kurek
  6. Wiesław Adam Woś
  7. Magdalena Małgorzata Szczepańska
  8. Przemysław Róg
  9. Iwona Ewa Urban
  10. Gabriel Jerzy Zajdel

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Daniel Obajtek
  2. Bogdan Józef Rzońca
  3. Władysław Zenon Ortyl
  4. Marcin Józef Warchoł
  5. Teresa Pamuła
  6. Rafał Weber
  7. Maria Stanisława Kurowska
  8. Jolanta Sawicka
  9. Ewa Maria Leniart
  10. Marek Tadeusz Kuchciński

Czytaj także: 

Co trzeba wiedzieć o wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024?

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w okręgu 10 (Małopolskie i Świętokrzyskie)

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 326 razy
Odsłon artykułów:
17548896

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…