wtorek, 28 kwiecień 2026 17:13

Nowy radny z Lubczy w Radzie Miejskiej w Ryglicach

Napisał

W minioną niedzielę w Lubczy odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ryglicach w okręgu wyborczym nr 13. Mandat radnego objął Stanisław Stanaszek, który zdobył największą liczbę głosów.

Czas czytania: ok. 1 min.

Przyczyna wyborów

Wybory były konieczne z powodu śmierci dotychczasowego radnego Andrzeja Marcinka.

Wynik głosowania

Stanisław Stanaszek otrzymał najwięcej głosów i tym samym został nowym członkiem Rady Miejskiej w Ryglicach. Będzie reprezentował interesy mieszkańców okręgu nr 13 (Lubcza).

Nowy radny

S. Stanaszek był już kilkakrotnie radnym gminy, w tym przewodniczącym rady.

Źródło: Gmina Ryglice

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 198 razy
Odsłon artykułów:
19470712

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…