środa, 03 czerwiec 2015 02:00

Nagroda dla inicjatywy młodzieży z gminy Ryglice

Napisał

Młodzieżowa Inicjatywa Obywatelska w ramach projektu „Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce" wybrały najlepsze projekty. Najwięcej punktów otrzymał pomysł Młodzieżowej Rady z gminy Ryglice.

Przedmiotem konkursu były mini - projekty – inicjatywy obywatelskie młodych ludzi z gmin i miast biorących udział w projekcie. Po analizie najciekawszych pomysłów zgłoszonych przez młodzieżowe rady i grupy młodzieży z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, komisja przyznała 1 miejsce dla młodzieżowej inicjatywy z gminy Ryglice i wsparcie finansowe. Młodzi z gminy Ryglice pod koniec sierpnia planują rajd po gminie i inne działania.

 

Czytany 1771 razy
Odsłon artykułów:
19470711

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…