czwartek, 19 luty 2015 01:00

Pobili i zabrali telewizor

Napisał

Pobiciem i kradzieżą rozbójniczą zakończyła się wizyta trzech mężczyzn w mieszkaniu mieszkańca Tarnowa. Szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania i aresztowania przestępców.

W niedzielne przedpołudnie, w miejscu zamieszkana tarnowianina pojawiło się troje mężczyzn. Pobili znajdującego się tam kolegę gospodarza domu. Na szczęście potraktowany kopniakami mężczyzna, nie odniósł poważnych obrażeń. Opuszczający mieszkanie sprawcy, zabrali ze sobą wart 600 złotych telewizor. Kiedy właściciel usiłował zapobiec kradzieży, on także stał się ofiarą przemocy. Gdy tylko sprawcy uciekli z mieszkania, pokrzywdzeni mężczyźni powiadomili o zajściu policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum. Ci niezwłocznie podjęli działania zmierzające do zatrzymania przestępców. Godzinę później cała trójka była już za „kratkami”. Okazało się, że są to nie posiadający stałego miejsca zameldowania 26, 38 i 41 latek.

Policjanci odzyskali już także skradziony z mieszkania w Tarnowie telewizor. Doprowadzili także sprawców do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie, gdzie podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia i kradzieży rozbójniczej (dwóch starszych w warunkach powrotu do przestępstwa). Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i policji i tymczasowo aresztował mężczyzn na trzy miesiące. 26-latkowi grozi do 10 lat pozbawiania wolności, dwóm recydywistom nawet do 15 lat.

KMP Tarnów

Czytany 1196 razy
Odsłon artykułów:
17457752

Odwiedza nas 894 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…