czwartek, 12 marzec 2015 01:00

Amator jazdy po tarnowskiej galerii handlowej zatrzymany

Napisał

Policjanci z Tarnowa zatrzymali sprawcę, który motorem wjechał do centrum handlowego. 17-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został zatrzymany kilkanaście godzin po tym, jak do funkcjonariuszy dotarła informacja o zdarzeniu. Policjanci ustalili też, że chłopak nie działał sam. Zatrzymany został też 16-latek, który telefonem komórkowym filmował całe zajście.

 

Obecnie wykonywane są z nimi z nimi czynności. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań osób mogących mieć związek ze zdarzeniem.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem w Tarnowie. Kierujący motocyklem krosowym wjechał jednym z bocznych wejść do centrum handlowego, gdzie ruchomą taśmą dostał się na górną kondygnację budynku. Dalej kierując się w stronę wyjścia, przejechał pasażem handlowym i opuścił teren centrum wejściem głównym. Całe zdarzenia trwało kilkadziesiąt sekund i zostało zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną na kasku kierowcy. Kierowca kontynuował jazdę, ignorując czerwone światło, jadąc po chodniku i przejściu dla pieszych.

Wczoraj na policję zgłosił się pracownik galerii handlowej, który opowiedział co się stało. Od mężczyzny przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Od tego momentu sprawą zajęli się policjanci z Komendy Miejskiej policji w Tarnowie. W wyniku intensywnych działań, licznych ustaleń i trafnego typowania funkcjonariusze zatrzymali kierowcę motocykla i powiązanego z nim 16-latka. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KMP Tarnów

 

Czytany 1421 razy
Odsłon artykułów:
17272856

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…