poniedziałek, 22 czerwiec 2015 02:00

Rodzinna sprzeczka zakończona w szpitalu. Kronika policyjna

Napisał

Tragicznie zakończyła się wczoraj rodzinna biesiada przy alkoholu w Rzepienniku Biskupim. W wyniku nieporozumień pomiędzy jej uczestnikami ranny został 51-latek. Mężczyzna trafił do szpitala w Gorlicach. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

W niedzielę po godzinie 12.00 tarnowska Policja otrzymała informację od Centrum Powiadamiania Ratunkowego, o ugodzonym nożem mieszkańcu Rzepiennika Biskupiego.
Pod wskazany adres natychmiast wysłani zostali policjanci. Z poczynionych przez nich wstępnych ustaleń wynika, że z wizytą do domu, w którym mieszka pokrzywdzony 51-latek z żoną, przyszedł z wizytą 27-letni syn kobiety. Cała trójka spożywała alkohol. Najprawdopodobniej w wyniku sprzeczki, do której doszło pomiędzy małżeństwem, ugodzony nożem został 51-latek.
Z raną kłutą klatki piersiowej mężczyznę przetransportowano do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z Tarnowa i Ciężkowic zatrzymali do wyjaśnienia nietrzeźwych uczestników biesiady. Jak wykazały badania 50-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu, jej syn - 1,6 promila, a pokrzywdzony mężczyzna ponad 4 promile.
W miejscu gdzie doszło do zdarzenia policjanci wykonali czynności procesowe, niezbędne do wyjaśnienia przebiegu i okoliczności zajścia. Zabezpieczone zostały ślady i dowody przestępstwa.

Obecnie pod nadzorem tarnowskiej prokuratury intensywnie pracują nad sprawą.
Na jutro zaplanowane zostało doprowadzenie do prokuratury.

Wypadek na drodze W 980 w Siemiechowie

W sobotę po godzinie 14.00 jadący Fiatem Uno, z Gromnika 20-letek, na łuku utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z poruszającą się tym pasem Alfą Romeo.
W wypadku ucierpiała siedząca na tylnym siedzeniu fiata kobieta. Z urazem ręki trafiła do tarnowskiego szpitala.

Policjanci przebadali kierowców pojazdów biorących udział w wypadku na obecność alkoholu w organizmie – obaj byli trzeźwi.

KMP Tarnów

Czytany 1500 razy
Odsłon artykułów:
17595346

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…