środa, 23 wrzesień 2015 02:00

Wypadki i pożary w okolicy

Napisał

W niedzielę 20 września doszło do dwóch wypadków drogowych. Dzień wcześniej mężczyznę przygniótł traktor.

20 września popołudniem doszło do wypadku drogowego w miejscowości Zalasowa. Na ul. Tuchowskiej w wyniku kolizji ucierpiała kobieta w ciąży. Okazało się, że wkrótce nastąpił poród. Dziecko i matka przeżyły tę nietypową i trudną sytuację. W akcji brali udział strażacy z Zalasowej, Ryglic, PSP Tarnów - Siedliska.

Okazało się, że to nie ostatnia akcja w w niedzielne popołudnie. Do wypadku doszło także w Ryglicach. Sytuacja drogowa w tym dniu była trudna ze względu na duże opady deszczu.

W sobotę późnym wieczorem miał miejsce wypadek w Lubczy. W czasie pracy polowej mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Upłynęło sporo czasu, zanim zaniepokojona rodzina odnalazła poszkodowanego. Sytuację utrudniała noc. Przybyli na miejsce strażacy udzielili pomocy poszkodowanemu, który z obrażeniami został zabrany do szpitala. Na miejsce zdarzenia przybyła także straż PSP Tarnów - Siedliska.

Wczesnym popołudniem strażacy z Lubczy gasili zapalone trawy w Lubczy - Nadolu. Pożarem była objęta powierzchnia 1,5 hektara - ściernisko oraz suche trawy. W akcji brali udział strażacy z Lubczy i Kowalowej.

Wieczorem 22 września doszło natomiast do pożaru garażu w Ołpinach na Sikorówce. Strażacy ugasili pożar oraz dokonali częściowej rozbiórki budynku. W środku znajdował się motocykl , opony, kable oraz spawarka. Akcja trwała ponad godzinę. Na miejscu pracowali druhowie z Ołpin, Szerzyn, Żurowej, PSP Tarnów - Siedliska.

Info: OSP Ryglice, OSP Lubcza, OSP Ołpiny

Czytany 1451 razy
Odsłon artykułów:
17594828

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…