sobota, 26 wrzesień 2015 02:00

Grzegorz Duda prowadzi program w TVN

Napisał

Mieszkaniec Ryglic Grzegorz Duda, który stworzył zespół "RACE NATIONAL TEAM POLAND" i uczestniczy w wyścigach górskich, prowadzi program "101 napraw" w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej.

TVN Turbo to kanał, który emituje przede wszystkim programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów. Program stacji TVN "101 napraw" adresowany jest do wszystkich, "którzy zamiast oddać auto w niepewne ręce mechaników wolą sami się o nie zatroszczyć i przy tym zaoszczędzić pieniądze - czytamy na stronie TVN Turbo - W programie można dowiedzieć się, jak samodzielnie wykonać podstawowe naprawy w samochodzie bez używania specjalistycznych narzędzi,  jak nauczyć się rozpoznawać usterki, jak je naprawić i jak postępować po naprawie, żeby dany element działał jak najdłużej".

Prowadzący program Grzegorz Duda to kierowca wyścigowy i rajdowy, a przed wszystkim mechanik z wykształcenia i zamiłowania. Mieszkaniec Ryglic Grzegorz Duda stworzył zespół "RACE NATIONAL TEAM POLAND". Oficjalnie reprezentuje on Polskę na arenie międzynarodowej. Zespół uczestniczy w pełnym cyklu międzynarodowych wyścigów górskich FIA w bieżącym roku.

Foto: screen www.tvnturbo.pl

Czytany 25728 razy
Odsłon artykułów:
17464763

Odwiedza nas 268 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…