piątek, 20 listopad 2015 01:00

Joniny. Kradzież w biały dzień

Napisał

W środku dnia w spokojnych Joninach doszło do kradzieży. Złodziejki skorzystały z nieuwagi domowników, okradły dom i odjechały samochodem. Szybka reakcja domowników i policji pozwoliła wkrótce zatrzymać sprawczynie kradzieży.

W południe do mieszkańca jednego z domów w Joninach podjechał samochód i wysiadło z niego dwie kobiety. Zaproponowały sprzedaż różnego rodzaju oferowanych przez siebie produktów. Podczas prezentacji jedna z kobiet pod nieuwagę domownika oddaliła się i przeszła do pokoju obok. Dokonała tam kradzieży gotówki oraz złotej biżuterii na sumę ponad 2500 złotych. Następnie kobiety wsiadły do samochodu i oddaliły się z miejsca w nieznanym kierunku.

Domownicy jednak szybko zorientowali się o włamaniu i powiadomili o tym policję. Złodziejki daleko nie odjechały. W wyniku szybkiej reakcji dyżurnego zostali zatrzymani przez patrol policji województwa podkarpackiego, a następnie przekazani do dyspozycji tarnowskich policjantów.

Udało się odzyskać część pieniędzy oraz złotą biżuterię. Sprawcy przyznali się do włamania i skorzystali z przysługujących praw dobrowolnego poddania się karze.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Tuchowie.

Info: KMP Tarnów

Czytany 3089 razy
Odsłon artykułów:
17458352

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…