piątek, 08 styczeń 2016 01:00

Tuchów na trasie specjalnego pociągu

Napisane przez

Tuchów na trasie specjalnego „Pociągu Papieskiego” EN61-001. 10 stycznia 2016 roku po raz 24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku zagra również Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie.

 

10 stycznia 2016 roku po raz 24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku zagra również Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie. Tym razem na trasie: 
Kraków Główny - Tarnów – Tuchów - Stróże - Gorlice Zagórzany - Biecz - Jasło - Biecz - Gorlice – Tuchów – Tarnów - Kraków Płaszów.

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszym kolejowym Finale WOŚP. Żeby z nami pojechać wystarczy wrzucić datek do puszek WOŚP w Naszym Pociągu. Muzyka na żywo, wiele atrakcji w miejscach które odwiedzimy na pewno wielu z Was zachęci. Kto był we wcześniejszych latach to wie że to niezapomniana przygoda. 

Aby z nami pojechać wystarczy przyjść na nasz pociąg na dowolnej stacji zatrzymania (rozkład jazdy poniżej), wsiąść wrzucić datek do puszki WOŚP w pociągu i cieszyć się podróżą i widokami Małopolski i Podkarpacia.
Ustalone zostały minimalne kwoty, za konkretne relacje, zbliżone do podstawowej taryfy REGIO Przewozów Regionalnych. Są także kwoty ulgowe dla uczniów i studentów. Oczywiście są to kwoty minimalne, zawsze można wrzucić więcej, do czego serdecznie zachęcany. W naszym pociągu nie obowiązują żadne inne bilety kolejowe, ani rezerwacja. Całość środków zebranych do puszek, zostanie przekazana na rzecz Fundacji WOŚP. Przejazd będzie mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego - Partnera Projektu.

W kierunku Jasła i Gorlic odjazd z Tuchowa 11:19
W kierunku Tarnowa i Krakowa odjazd z Tuchowa 18:49
W obu kierunkach postój pociągu w stacji Tuchów po 10 minut

Patronat Honorowy: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie


www.pociag-papieski.pl

Czytany 2266 razy
Odsłon artykułów:
17370516

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…