Oświata

Zespół Szkół w Zwierniku będzie miał nowego patrona. Tak zdecydowali mieszkańcy poprzez lokalne referendum.

W Zwierniku miały miejsce uroczystości 150-lecia szkolnictwa. "Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija" - było hasłem wydarzenia.

58 młodych osób z diecezji tarnowskiej otrzymało pomoc Fundacji im. Abp. Jerzego Ablewicza. Wśród nich znaleźli się także uczniowie ze szkoły ryglickiej.

W minioną środę w Ryglicach miała miejsce kolejna edycja konkursu ortograficznego. Wśród uczniów sześciu gimnazjów okolicy najlepsza okazała się mieszkanka Jonin, Julia Jodłowska.

Odsłon artykułów:
19463314

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…