Oświata

W Szkole Podstawowej w Siedliskach zainaugurowano akcję „Bezpieczny Uczeń”. Uczniom klas I–III kamizelki odblaskowe, które zwiększą ich bezpieczeństwo i widoczność na drodze, przekazali członkowie zarządu powiatu Tomasz Stelmach i Mateusz Janiczek.

W Swoszowej trwają prace związane z modernizacją boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej. Obecnie wykonano już znaczną część robót ziemnych, w tym usunięcie nadmiaru materiału.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Buchcicach zostali wyróżnieni w konkursie „Zdrowie na medal”. To sukces młodzieży z gminy Tuchów w promowaniu zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

W finale Dębickiej Ligi Debat Oksfordzkich 2025/2026 triumfowała reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły z Dębicy. Drugie miejsce zajęło II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Twardowskiego, a trzecie – Liceum Ogólnokształcące w Jodłowej. Czwarta lokata przypadła Zespołowi Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy.

Strona 3 z 181
Odsłon artykułów:
19467495

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…