Oświata
W finale Dębickiej Ligi Debat Oksfordzkich 2025/2026 triumfowała reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły z Dębicy. Drugie miejsce zajęło II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Twardowskiego, a trzecie – Liceum Ogólnokształcące w Jodłowej. Czwarta lokata przypadła Zespołowi Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy.
