Policja

Profilaktycy tarnowskiej komendy miejskiej prowadzą szkolenia, podczas których przekazują istotne informacje dla osób na co dzień pracujących z młodzieżą.

W powiecie tarnowskim już od minionego weekendu na stokach pojawili się policjanci, którzy będą pilnować porządku pod kątem stosowania się do zasad bezpieczeństwa określonego w kodeksie FIS (dekalog narciarza).

Dzieci muszą mieć świadomość, że ślizganie się za zamarzniętych stawach i innych zbiornikach wodnych jest niebezpieczne. 

Tarnowscy policjanci jako pierwsi w Małopolsce uzyskali nowe narzędzie do walki z przestępcami.

Odsłon artykułów:
19463315

Odwiedza nas 227 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…