czwartek, 29 wrzesień 2016 23:01

Remonty dróg w gminie Ryglice

Napisał

W gminie Ryglice wyremontowano drogi: ulicę Jagiełły w Zalasowej, drogę "Na zbiornik" w Joninach, "Na Gubernata" w Kowalowej oraz ulicę Pszenną w Ryglicach.

Jak informuje Urząd Miejski w Ryglicach, ulica Jagiełły w Zalasowej wzbogaciła się o nowy asfalt na odcinku blisko 200 metrów oraz poprawiono tam przepust. Inwestycja kosztowała ponad 54 tys. zł. 

Ponad 95 tys. zł pochłonął remont drogi w Joninach "Na zbiornik". Tutaj położono blisko pół kilometra asfaltu i odnowiono przepust. 

W Kowalowej utwardzono drogę "Na Gubernata". Wyprofilowano także jej nawierzchnię i wykonano rowy przydrożne. Całość kosztowała blisko 60 tys. zł. 

Z kolei w lipcu poprawiono ul. Pszenną w Ryglicach za blisko 65 tys. zł. 

Pieniądze na remonty pokryła w połowie gmina Ryglice, oprócz inwestycji na ul. Pszennej, gdzie pieniądze w całości pochodziły z lokalnego samorządu.

W najbliższym czasie planowane jest także położenie nowej nawierzchni asfaltowej w Lubczy na drodze "Na Stanaszka", w Bistuszowej na drogach "Na Stadninę", "Na Kozłówek" i "Na Naprawce" W Zalasowej przebudowana zostanie droga "Na Poniewierkę".

Czytany 1796 razy
Odsłon artykułów:
17518009

Odwiedza nas 371 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…