poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:30

Start Skody Suchego

Napisał

Złombol 2018 z perspektywy członka ekipy Skody Suchego

Start Skody Suchego

Zainteresowani poczynaniami Skody Suchego zapewne już wiedzą, że tegoroczny 12 Złombol kierował się do Grecji na półwysep Chalkidiki, do miejscowości Sithonia. Załogi rozlokowane zostały w kempingu Thalatta Camp.

Start Złombola miał miejsce tradycyjnie w Katowicach 01 września o godz. 12.00. Do kempingu Załogi miały czas na dotarcie do środy 05 września. Finał Zlotu miał miejsce w środę w godzinach wieczornych na plaży Thalata Camp.

Cóż więcej pisać o Złombolu? - może to co najważniejsze, że jest to cytując Organizatora „The charity rally, Jedziemy z pomocą” i to że w tym roku udało się zebrać kwotę przekraczającą 1 mln 600 tyś. zł na rzecz dzieci z domów dziecka. Kwota ta ciągle rośnie. Aby załoga mogła wziąć udział w Złombolu, musi pozyskać darczyńców którzy wpłacą minimum 1500 zł na konto Fundacji Nasz Śląsk. Cała kwota jest przeznaczana na pomoc Dzieciom. Ekipy w własnym zakresie pokrywają koszty przygotowania pojazdu, paliwa, noclegów, jedzenia, picia a nawet toalet.

Ale miało być o Skodzie Suchego, więc niech będzie. Suchy na Złombol wyruszył w piątek 31.08. z Czermnej do Katowic. I tu zaczęła się przygoda. Bolid 6 razy zażądał postoju na autostradzie. Początek fenomenalny…tylko się wracać! Na szczęście Krzysiek się nie poddał a Żona i Dzieci udzieliły porządnego wsparcia. 

Czytaj także:

> Start Skody Suchego 
Z Katowic do Budapesztu 
Przez Macedonię do Grecji 
Nad Morzem Egejskim 
Drugi dzień w Grecji
Powrót przez Rumunię
Przyjazd do Polski  
Złombolowe wspomnienia
Złombol 2018

Czytany 1545 razy
Odsłon artykułów:
17522175

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…